Transport międzynarodowy

Rozwijamy się nieustannie

Zaufaj Profesjonalistom

Nowoczesny Tabor

Stacje Paliw

Obsługujemy całą Europę

Tysiące zadowolonych klientów

Siedziba naszej Firmy

Stacje Paliw

Oferta

Nasze Stacje

Sprzedaż

Alta-Trans prowadzi trzy stacje paliw – w Żyrakowie, Ropczycach i Straszęcinie. Oferujemy detaliczną oraz hurtową sprzedaż benzyny, oleju napędowego, LPG i AdBlue. Możemy zagwarantować, że są to produkty na wysokim, europejskim poziomie. Uważamy, iż profesjonalne zarządzanie stacją wymaga ścisłego kontrolowania gdzie i jak powstaje paliwo, jaki ma skład, jak jest dostarczane oraz czy spełnia obowiązujące normy. Szczególnie istotne są tu kwestie dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Zresztą odpowiednie przepisy powinny być uwzględnione już na etapie uruchamiania stacji. Tak też było oczywiście w naszym wypadku. Teraz cały czas dbamy o to, żeby wszelkie czynności związane z jej eksploatacją były bezpieczne dla zdrowia klientów, pracowników oraz środowiska.

Zapewnienie najwyższej możliwej jakości paliwa jest naszym priorytetem. Dlaczego? Jako firma działająca w branży transportowej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż stosowanie właściwego paliwa ma wpływ na poprawę osiągów samochodu, zminimalizowanie zużycia jego podzespołów, obniżenie spalania, ograniczenie problemów z samozapłonem czy nieszczelnością zaworów oraz zmniejszenie toksyczności spalin. Mamy bardzo dobry kontakt z naszymi klientami, bo potrafimy postawić się w ich sytuacji. W końcu jeszcze przed 2012 rokiem, kiedy została otwarta stacja w Żyrakowie, my również musieliśmy zaopatrywać się w paliwo w wybranych przedsiębiorstwach, co oznaczało, iż dokonywaliśmy u nich regularnych zamówień. Natomiast obecnie, to my doradzamy, tłumaczymy, wspieramy i obsługujemy m.in. firmy zajmujące się przewozem drogowym. Dodatkową korzyścią, dla nich i dla nas, jest możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych.

Żyraków

Akceptujemy karty płatnicze:

Ropczyce

Akceptujemy karty płatnicze:

Straszęcin

Akceptujemy karty płatnicze:

Naszymi klientami są osoby prywatne, które tankują benzynę czy olej napędowy na stacji, ale największa ilość paliwa trafia do odbiorców hurtowych – zakładów produkcyjnych i usługowych, a także wspomnianych już firm transportowych. Biorąc pod uwagę, że nasi klienci mogą mieć nieco inne potrzeby i oczekiwania, do każdego z nich podchodzimy w indywidualny sposób. Dotyczy to rodzaju paliwa, warunków jego dostarczenia, negocjacji cen itp. W przypadku dużych zamówień możemy obsłużyć cały proces dostawy, co odbywa przy pełnym zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz wykorzystaniu nowoczesnych cystern przystosowanych do przewozu paliwa. Każda z nich została wyposażona w automatyczny liczniki wyłączający pompę, gdy cysterna jest pełna. Dzięki funkcjonalnemu systemowi planowania dostaw, nasi klienci mogą liczyć na szybką i kompetentną realizację zamówień – niemal natychmiast po ich przyjęciu, przystępujemy do przygotowania transportu. Poza tym nigdy nie dopuszczamy do tego, aby nawet chwilowo zabrakło któregoś ze znajdujących się w ofercie produktów. Wszystko to sprawia, że jesteśmy postrzegani jako solidna, rzetelna i godna zaufania firma. Codziennie robimy co w naszej mocy, aby utrzymać taką opinię. Chcemy by dotychczasowi klienci chętnie do nas wracali, a nowi byli zadowoleni z podjęcia decyzji o współpracy z Alta-Trans.

Zapraszamy do kontaktu z nami oraz na nasze stacje, gdzie można nabyć najlepszej jakości paliwo w atrakcyjnych cenach. Co dokładnie proponujemy?

Stacja paliw Żyraków:

 • benzyna bezołowiowa 95
 • olej napędowy

Stacja paliw Ropczyce:

 • benzyna bezołowiowa 95
 • benzyna bezołowiowa 98
 • olej napędowy
 • LPG
 • AdBlue
 • możliwość skorzystania z myjni samochodowej.

Stacja paliw Straszęcin:

 • benzyna bezołowiowa 95
 • benzyna bezołowiowa 98
 • olej napędowy
 • LPG
 • AdBlue

Kontakt

  sprzedaż detaliczna

+48 662 17 49 22

  sprzedaż hurtowa

+ 48 601 82 20 82

  email Żyraków

stacjapaliw@alta-trans.pl

  email Ropczyce

stacjapaliwropczyce@alta-trans.pl

  email Straszęcin

stacjapaliwstraszecin@alta-trans.pl

Lokalizacje

Straszęcin

39-218 Straszęcin 180

50°04’30.3″N 21°22’57.9″E

Żyraków

39-204 Żyraków 189E

50°04’26.4″N 21°23’39.2″E

Ropczyce

39-100 Ropczyce, ul. Kolejowa

50°04’06.9″N 21°35’22.4″E