Transport międzynarodowy

Rozwijamy się nieustannie

Zaufaj Profesjonalistom

Nowoczesny Tabor

Stacje Paliw

Obsługujemy całą Europę

Tysiące zadowolonych klientów

Siedziba naszej Firmy

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Z przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowoczesnej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w STRASZĘCINIE. Mieści się ona obok stacji paliw ALTA-TRANS, przy zjeździe z autostrady.

Zapewniamy najwyższy standard usług diagnostycznych. Z nami szybko, łatwo i niedrogo wykonasz nie tylko obowiązkowy przegląd rejestracyjny samochodu, ale także wszelkie kompleksowe badania stanu technicznego części i podzespołów samochodowych oraz przeglądy techniczne aut, w atrakcyjnej cenie i dogodnym terminie !

Przeprowadzamy badania techniczne wszystkich marek, typów i rodzajów pojazdów osobowych, ciężarowych, autobusów, naczep, przyczep, maszyn rolniczych i motocykli.  Nasza stacja posiada nowoczesne urządzenia pomiarowe i diagnostyczne.

Ponadto zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych diagnostów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą w sprawach technicznych związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu. Nasi specjaliści służą swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych, jak i w interpretacji przepisów prawa związanych z zagadnieniem przeglądów rejestracyjnych. Ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli pojazdów niezależnie od rodzaju paliwa (olej napędowy, benzyna, gaz LPG, CNG), typu skrzyni biegów (manualny czy automatyczna), czy rodzaju napędu (na dwa lub cztery koła).

Jeśli poszukujesz firmy, która łączy w sobie profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta, zapraszamy do skorzystania z naszych usług ! Zapraszamy do kontaktu !

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, stacja czynna jest:

od poniedziałku do piątku 08:00 – 20:00,

a w soboty 08:00 do 15:00

Kontakt

Lokalizacja

39-218 Straszęcin 180A

50°04’29.1″N 21°22’56.4″E