Transport międzynarodowy

Rozwijamy się nieustannie

Zaufaj Profesjonalistom

Nowoczesny Tabor

Stacje Paliw

Obsługujemy całą Europę

Tysiące zadowolonych klientów

Siedziba naszej Firmy

Usługi logistyczne

Sprawna obsługa zleceń z zakresu międzynarodowego transportu drogowego, wymaga stosowania odpowiednich rozwiązań logistycznych. W naszym wypadku są one na tyle przemyślane i funkcjonalne, że pozwalają na niezwykle płynny przepływ towarów, przy jednoczesnym objęciu całego procesu dokładnym nadzorem. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, solidność, terminowość oraz korzystne ceny.

Nasz system działania oparty jest na mocnych filarach. Wkładamy wiele wysiłku w to, aby wszystkie jego elementy były spójne, co gwarantuje nam sukces, nawet podczas realizowania wyjątkowo skomplikowanych przewozów. Równocześnie bezustannie staramy się, żeby każde ogniwo naszego łańcucha logistycznego było właściwie dopracowane i odpowiadało oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jakie są tego rezultaty?

  • Profesjonalne zarządzanie przepływem towarów, pełna obsługa i kontrola zleceń – kiedy klienci podpisują z nami umowę, mogą liczyć na to, że odebrany od nich ładunek dotrze na miejsce przeznaczenia w bezpieczny sposób oraz w ustalonym terminie.
  • Szybki rozładunek, przeładunek, załadunek.
  • Magazyn w Żyrakowie, który położony jest zaledwie 1 km od autostrady A4. Znajduje się w nim około 900 miejsc paletowych. Procesy magazynowe oraz obiegu dokumentów zostały poddane informatyzacji. Baza podlega całodobowej ochronie.
  • Tabor składający się z ekologicznych samochodów nowej generacji. Dysponujemy różnymi pojazdami, w związku z tym bez problemu można dobierać je do potrzeb klienta, ilości i rodzaju przewożonego towaru. Oferujemy transport plandekowy, chłodniczy oraz cysternowy, który odbywa się przy użyciu naczep standardowych, chłodniczych, typu Mega, cystern oraz zestawów typu Jumbo (samochody z przyczepą).

Jednym z podstawowych założeń Alta-Trans jest przekonanie, że warto inwestować w tabor. Ma to na celu nieustanne podnoszenie poziomu usług, zgodnie z aktualnymi wymogami rynku, branży, a zwłaszcza obecnych i potencjalnych klientów. Zadowolenie oraz spokój osób, z którymi podejmujemy współpracę, są dla nas najważniejsze. Dlatego wciąż się rozwijamy i zdobywamy coraz większe doświadczenie, a w konsekwencji cieszymy się dobrą opinią – firmy zapewniającej niezawodną obsługę transportową. Ponadto w trosce o to, by nasi klienci nie mieli żadnych stresów podczas przekazywania nam towaru, który ma być przewieziony na dużą odległość, organizowane przez nas transporty objęte są ubezpieczeniem OCP, czyli Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika, na kwotę 700 000,00 USD. Wykupienie tej polisy nie jest obowiązkowe, jednak uważamy, że każda firma, której zależy na pełnym zaufaniu klientów, powinna ją posiadać.

Wdrożenie nowoczesnych procedur zarządzania to klucz do uzyskania efektywnych rozwiązań logistycznych. Właściwa strategia jest również bardzo istotna, jeśli chodzi o kierowanie firmą działającą w branży transportowo-spedycyjno-logistycznej. W przypadku Alta-Trans oba te warunki zostały spełnione. Ogromnym atutem firmy jest też rzetelna, wykwalifikowana kadra pracownicza.