Transport międzynarodowy

Nowoczesny Tabor

Stacje Paliw

Obsługujemy całą Europę

Tysiące zadowolonych klientów

Siedziba naszej Firmy

Historia

23.09.1989


Firma Alta-trans rozpoczyna swoją działalność. Siedziba firmy zostaje umieszczona w województwie Tarnowskim aktualnie Podkarpackim. Firma posiada samochód marki Kamaz

1993


Firma rozpoczyna szerszą działalność. Transport krajowy zostanie poszerzony do międzynarodowego. Alta- Trans rozpoczyna świadczenie usług transportu międzynarodowego w oparciu o zezwolenia, realizując przewozy głównie do krajów Europy Zachodniej i Południowej. Jej właściciel decydują się na zakup nowego taboru. Do firmy napływają samochody marki Daf.

1995


Kapitały firmy nieustannie wzrastają co umacnia jej pozycję na rynku. Ambitne działania modernizacyjne w zakresie ulepszania posiadanego taboru prowadzą do zakupu kolejnych samochodów tym razem jest to marka Volvo.

1996-2001


Kolejne lata są następnymi etapami w dynamicznym rozwoju Alta-Trans. Firma inwestuje w nowoczesny tabor, ulepsza procesy organizacyjne i logistyczne, nieustannie podnosi jakość oferowanych usług.

2002


Alta-Trans podąża za zmianami w regulacjach prawnych i uzyskuje licencję oraz certyfikat kompetencji zawodowych.

2004


Polska w maju dołącza do struktur Unii Europejskiej. Od tego czasu wzrastają możliwości transportu międzynarodowego. Alta-Trans dzięki licencji wspólnotowej bez ograniczeń otrzymuje możliwości świadczenia usług wewnątrz Unii Europejskiej.

2006


Rok ten jest przełomowym etapem rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Zostają zakupione tereny byłej cegielni przeznaczone pod budowę nowej bazy transportowej w Żyrakowie. Powstaje magazyn, który jest zlokalizowany 3 km od międzynarodowej trasy E40 Rzeszów – Kraków. Łączna jego powierzchnia pomieści około 900 miejsc paletowych. Obok znajdują się biura a także serwis samochodowy.

2008


Nieustanne inwestycje w nowoczesny tabor oraz przeprowadzka do nowej bazy.

2009


Firma prowadzi intensywne inwestycje stawiając na swój ciągły rozwój. Dzięki dynamicznemu rozwojowi pozyskujemy coraz to więcej klientów krajowych i zagranicznych. Nasza kadra stara się o ciągłe podnoszenie prestiżu firmy. Doskonała organizacja pracy i zyski jakie przynosi pozwala na poszerzanie taboru o coraz to nowsze modele, posiadające wszystkie wymogi UE.